گروه‌های راه یافته به دومین جشنواره ملی آواها و نواهای رضوی معرفی شدند

[ad_1]

در رشته‌های موسیقی ردیف دستگاهی، آواها و نواهای آیینی پاپ، موسیقی کُرال و آکاپلا

گروه‌های راه یافته به دومین جشنواره ملی آواها و نواهای رضوی معرفی شدند

موسیقی ما – جلسه داوری آثار رسیده به دومین جشنواره آواها و نواهای رضوی، در جلسه هیئت انتخاب و داوری جشنواره در تاریخ 26/4/96 در محل دبیرخانه جشنواره، با حضور احمد صدری، حسام‌الدین سراج، تقی ضرابی، حمید عسگری و حسین دی‌پیر برگزار شد.

در این جلسه پس از بررسی آثار رسیده، در مجموع 13 گروه در قالب تکنوازی و گروه‌نوازی در بخش موسیقی نواحی ایران در بخش غیررقابتی برای حضور در جشنواره دعوت شدند.

در بخش رقابتی و در رشته موسیقی ردیف دستگاهی 3 گروه، در بخش آواها و نواهای آیینی پاپ 3 گروه و در بخش موسیقی کُرال و آکاپلا 5 گروه انتخاب شدند.

دومین جشنواره آواها و نواهای رضوی 5 و 6 و 7 مرداد سال جاری در استان تهران برگزار می‌شود.

گروه‌های راه یافته به شرح زیر هستند:
 

الف ـ بخش رقابتی:

 

آواهای رضوی (کرال و آکاپلا)
نام سرپرست گروه نام اثر شرکت کننده از استان:
وحید خرمی منظومه قم- قم
حسین انفرادی خورشید هشتم خراسان رضوی- مشهد مقدس
مسعود نیکویی امام رضا ع کرمان- کرمان
سید احمد رضوی تمنا تهران- تهران
مه لقا رکنی گوهر خراسان تهران- تهران

 

نواهای رضوی (ردیف دستگاهی)
نام گروه نام سرپرست گروه نام اثر شرکت کننده از استان:
قاصدک سعیدعلی اسماعیلی پادشاه حُسن تهران- ورامین
کرامت علیرضا محرابی یا ضامن آهو اصفهان- اصفهان
چکاوک علی صدیقی راد جونوم رضا خوزستان- دزفول

 

 

نواهای آئینی (پاپ)
نام سرپرست گروه نام اثر شرکت کننده از استان:
برنا غیاث پناهم بده تهران- تهران
نوید ظریف کریمی غریب آشنا خراسان رضوی- مشهد مقدس
هادی قاسمی حضرت جان مرکزی- دلیجان
مجتبی مهران راد    

 

نماهنگ
نام گروه نام سرپرست گروه نام اثر شرکت کننده از استان:
هوربانگ عباس امامزادگان مُلک رضا تهران- تهران

 

    
ب ـ بخش غیر رقابتی:
 

آواها و نواهای بومی ایران(نواحی)
نام گروه نام سرپرست گروه شرکت کننده از استان:
کلپوران فاروق رحمانی سیستان و بلوچستان – سراوان
میسان باسم حمادی خوزستان – اهواز
آوای چنگ اسماعیل فولادی جنوب کرمان- منوجان
تکنوازی غفور محمد زاده خراسان رضوی- تربت جام
ندای جام شهرام فرهادی نیا خراسان رضوی- تربت جام
تکنوازی عزیز تنها خراسان رضوی- تربت جام
جولان موسی الرضا ولی نژاد خراسان شمالی- شیروان
تکنوازی حسین ولی نژاد خراسان شمالی- شیروان
سحری سید زاهد حسینی لرستان – کوهدشت
وانو سبحان امرایی لرستان – کوهدشت
سیف الدین ابوالحسن خوشرو مازندران- ساری
آما تیمور ویسی ورمزانی کردستان- روانسر
عاشیقلار میشو احد ملکی علیشاه آذربایجان شرقی- شبستر

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *